W ciągu 10 lat aż 20 razy zmieniano rozporządzenia do ustawy o VAT

2014 rok: przeprowadzono 10.105 kontroli skarbowych

8.539 osób skazanych z KKS w 2014 roku

Firma

Zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie

To hasło przyświeca nam niezmiennie od początku działalności – od 2003 roku. Jesteśmy grupą ludzi mocno zaangażowanych w pracę i głęboko wierzących w sens naszych działań. Nie zgadzając się z podatkową bezsilnością przedsiębiorców, idąc pod prąd wszelkim trendom, poszukujemy możliwości obniżenia kosztów działalności gospodarczej na styku firmy z aparatem fiskalnym. Po latach wsłuchiwania się w potrzeby firm wypracowaliśmy autorskie na skalę światową rozwiązania.

Tacy jesteśmy

Historię tworzą nie tylko charyzmatyczni przywódcy, ale również ich doradcy – zawsze lojalni i roztropni, służąc radą i wsparciem przekuwają wizję swojego przełożonego w jej praktyczne zastosowanie. Focus Finance jest takim właśnie doradcą: z rozległą wiedzą wyniesioną z długiej obecności na rynku i szerokimi możliwościami pracuje na Twój biznesowy sukces.

Kto korzysta z naszych rozwiązań?

Cała gama przedsiębiorstw z niemal każdej branży. Jest to prawdopodobnie wynik przepisów podatkowych, które pozwalają na dużą dowolność ich interpretacji. Już ponad 600 firm nam zaufało. Należą do nich grupy kapitałowe, firmy z udziałem kapitału zagranicznego oraz niewielkie firmy rodzinne.